Mega Rulman 2013 yılında kurulmuş olup, kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarına müşteri ve çözüm odaklı yaklaşarak devam etmektedir.

Değişen zaman içerisinde, pazarı, pazardaki yenilikleri, yeni ürünleri ve teknolojileri çok yakından takip ederek günümüze gelmiştir.

Eğitimli personeli, uzman pazarlama ve teknolojik altyapısı ile sizinle daima çözüm odaklı çalışmaya, müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetleri sunmak; ülkemiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak için çalışmaktayız.

Şirket ve kalite prensiplerimizden ödün vermeksizin, tedarikçisi olduğumuz firmalara rekabet avantajı ve yenilik sağlamaya devam etmek, bunu yaparken de, kendi konumuz olan ürünler ile ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Firmamız yeni teknoloji rulman, redüktör, salmastra, tekerlek, kayış, keçe, kasnak, burç, motor, redüktör vb. ürünlerinin teminini ve satışını yürütmek amacıyla kurulmuştur.

Neler Yaparız?

Mega Rulman olarak siz değerli müşterilerimizin Rulman, Linear Rulman, Kızaklı Vidalı Milli Sistemler, Her Türlü Güç Aktarma Organları, Motor Redüktör, Pompa, Bağlantı Elemanları, Endüstriyel Yağ, Kauçuk Plastik ve Bakalit Ürünleri, Sızdırmazlık Elemanları, Hidrolik Pnömatik Ürünler, Sanayi Tekerlekleri gibi ihtiyaçlarına uygun fiyat ve Yüksek Kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Rulman ve Endüstriyel ekipmanlar konusunda her türlü ihtiyacınız için Mega Rulman hizmetinizdedir. Sektörde Denizli lideri olarak hizmet kalitemiz, ürün kalitemiz ve size en iyi fiyat ve hizmet sunduğumuzun göstergesi olduğunu düşünmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.